Ikona Unity

-- zł

Czas trwania
90 minut
Cykliczność
35 zajęć w roku szkolnym
Wielkość grupy
maksymalnie 10 osób
Języki programowania
C#
Narzędzia
Unity, Blender, Gimp, Visual Studio Code

Opis kursu

Podczas zajęć kursanci za pomocą środowiska programistycznego Unity przygotowują swoje gry w obiektowym języku C#. Na zajęciach młodzi programiści zapoznają się ze strukturami klas i komponentów, realizacją paradygmatu programowania obiektowego.


Lekcje te to nie tylko świetna zabawa, ale i mnóstwo cennej, bardzo praktycznej wiedzy z zakresu programowania. Unity 3D to zintegrowana platforma przygotowana z myślą o tworzeniu zarówno projektów dwuwymiarowych, jak i trójwymiarowych. Silnik ten wykorzystywany jest przez deweloperów na całym świecie do produkcji gier komputerowych, z których wiele osiągnęło spektakularny sukces.


Na naszych kursach dla dzieci uczymy tworzyć proste gry komputerowe, wykorzystując narzędzia dostępne w tym środowisku. Unity 3D umożliwia pisanie bardzo rozbudowanych skryptów i importowanie dynamicznych bibliotek DLL. Dzięki temu możemy pokazywać programowanie z praktycznej strony, ucząc rozwiązywania wielu problemów, z jakimi można się spotkać w tym zawodzie.


Zdjęcia z kursu

Widok opadającego deszczu w grze przygodowej Menu sterowania dźwiękiem w grze przygodowej Mgła w grze przygodowej Menu w grze Multiplayer Funkcjonalność wsiadania do samochodu w grze symulacyjnej Funkcjonalność pracy w grze symulacyjnej Widok na szafę i funkcjonalność zmiany ubrań w grze symulacyjnej Widok z pokoju w grze symulacyjnej Samochód w dzień w grze samochodowej. Widoczne GUI. Samochód w nocy z zapalonymi światłami w grze samochodowej Menu w grze samochodowej Samolot w grze samolotowej w powietrzu. Myśliwiec wykonany w programie Blender do gry samolotowej
koperta

Zapisz dziecko

x

Zapisz dziecko na kurs