Nowa strona internetowa

Logo InnovatibeLab

Witaj na naszej nowej stronie internetowej poświęconej fascynującemu świecie edukacji programistycznej dla dzieci! Cieszymy się, że do nas trafiłeś i chcemy Cię serdecznie przywitać w naszej wirtualnej przestrzeni poświęconej rozwijaniu umiejętności Twojego dziecka.


Zapraszamy Cię do odkrycia bogatego zasobu materiałów edukacyjnych, które przygotowaliśmy specjalnie dla dzieci w różnym wieku. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę z programowaniem, czy może już zdobyło pewne doświadczenie, mamy kursy odpowiednie dla każdego etapu edukacyjnego.


Zakładka "Oferta kursów" to prawdziwa skarbnica wiedzy. Nasze kursy są tak zróżnicowane jak pasje dzieci! Pragniesz, by Twoje dziecko spróbowało swoich sił w tworzeniu gier komputerowych? Zapoznaj się z kursem "Tworzenie Gier Komputerowych". Może jest małym entuzjastą Minecrafta? Mamy specjalnie dla niego "Programowanie Minecraft". Nie zabrakło także bardziej zaawansowanych propozycji, takich jak "Modelowanie i Druk 3D". A może Twoje dziecko ma zacięcie do matematyki i logiki? W takim razie "Przygotowanie do Konkursów Informatycznych" jest idealnym wyborem.


Jeśli chodzi o naszą innowacyjną platformę Smart Access, to jesteśmy pewni, że stanie się ona nieodłącznym narzędziem w Twoim wspólnym świecie edukacji. Dzięki niej będziesz miał pełny wgląd w postępy Twojego dziecka. Będziesz mógł sprawdzić realizowane zadania, obecność na zajęciach, harmonogram kursu oraz historię lekcji. To sposób na jeszcze lepszą kontrolę i wsparcie w nauce Twojego dziecka.


Zapraszamy Cię także do skorzystania z gry programistycznej dostępnej w przeglądarce w zakładce "Online". Ta interaktywna zabawa nie tylko zapewni rozrywkę, ale także pozwoli zdobywać nowe umiejętności. Zautoryzowani użytkownicy mają dodatkowo dostęp do pełnej wersji gry, która stanowi świetne uzupełnienie naszych kursów.


Aby dowiedzieć się więcej, skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas na adres e-mail: biuro@innovativelab.pl. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc Ci w wyborze najlepszego kursu dla Twojego dziecka.

koperta

Zapisz dziecko

x

Zapisz dziecko na kurs