tworzenie gier komputerowych w unity 3d

Podczas zajęć kursanci za pomocą środowiska programistycznego Unity przygotowują swoje gry w obiektowym języku C#. Na zajęciach młodzi programiści zapoznają się ze strukturami klas i komponentów, realizacją paradygmatu programowania obiektowego.

Lekcje te to nie tylko świetna zabawa, ale i mnóstwo cennej, bardzo praktycznej wiedzy z zakresu programowania. Unity 3D to zintegrowana platforma przygotowana z myślą o tworzeniu zarówno projektów dwuwymiarowych, jak i trójwymiarowych. Silnik ten wykorzystywany jest przez deweloperów na całym świecie do produkcji gier komputerowych, z których wiele osiągnęło spektakularny sukces.

Na naszych kursach dla dzieci uczymy tworzyć proste gry komputerowe, wykorzystując narzędzia dostępne w tym środowisku. Unity 3D umożliwia pisanie bardzo rozbudowanych skryptów i importowanie dynamicznych bibliotek DLL. Dzięki temu możemy pokazywać programowanie z praktycznej strony, ucząc rozwiązywania wielu problemów, z jakimi można się spotkać w tym zawodzie. Silnik graficzny pozwala na tworzenie gier komputerowych na wszystkie popularnie wykorzystywane dziś systemy operacyjne, w tym Microsoft Windows, Linux oraz Android.

Tworzenie gry komputerowej to nie tylko nauka, ale także świetna zabawa, przez co dzieci z przyjemnością uczestniczą w naszych zajęciach. Przygotowane projekty 3D można uruchomić np. na komputerze i pochwalić się nimi w grupie uczestników kursu, jak i w domu.

Zakres merytoryczny kursu:

➢ Komponenty
➢ Klasy
➢ Obsługa obiektów współpracujących
➢ Obsługa zdarzeń
➢ Instrukcje warunkowe
➢ Instrukcje wyboru
➢ Pętle
➢ Animacje
Zajęcia skierowane dla dzieci w wieku: 12-16 lat

Galeria

Formularz – zapisz się na kurs

Adres

  • ul. Tartaczna 2
    05-300 Mińsk Mazowiecki

Telefon

  • 733-808-029

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio